Agjencia Zhurnal.mk.

Pamje e bukur nga stadiumi “Zahir Pajaziti”, ku tashmë është bërë mbjellja e barit natyral (VIDEO)

Gjatë ditës së shtune ka përfunduar edhe faza finale e projektit, ku është bërë mbjellja e barit, shkruan Gazeta Olle.

Ky projekt kishte filluar muaj më parë dhe në të është punuar me vullet maksimal nga klubi i Llapit, në mënyrë që fusha të jetë e gatshme sa më shpejtë.

Në faqen zyrtare të bardhekaltërve është publikuar një video e bukur gjatë mbjelljes së barit.

Kujtojmë se skuadra e Batatinës në këtë fillim të edicionit të ri të Superligës, ndeshjet si vendas po i zhvillon në stadiumin e Merdares.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

Zyrtare: Agim Zeka transferohet te Drenica

Redaksia

Sa deputetë fitojnë shqiptarët me një, e sa me disa njësi zgjedhore? ASh propozon 8 njësi zgjedhore!

Xh M

Nuk pritet të ketë rritje drastike të rrymës nga 1 janari

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More