Agjencia Zhurnal.mk.

Pak ditë pas lansimit të “Ala”, Unikkatil njofton një tjetër këngë të re

Rap-artisti i njohur shqiptar, Unikkatil, pak ditë më parë është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Ala” titullohet kënga, të cilën e solli siç ndodh zakonisht pa klip, por që u prit mjaft mirë nga fansat e publiku.

Derisa po shijon suksesin e këtij projekti, ai ka njoftuar ndjekësit për një tjetër prurje të re.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një postim të shpërndarë në InstaStory, Viktor Palokaj (emri i vërtetë) thotë se brenda dhjetë ditëve vjen me diçka tjetër.

“Brenda 10 ditëve një send tjetër. Datën e lajmëroj së shpejti. Në ndërkohë ‘Ala’ e keni në Spotify e gjithkund”, ka shkruar ai.

“Ala” deri më tani për pak ditë ka grumbulluar mbi gjysmë milion klikime në YouTube.

Reklama

I njëjti shquhet si ikonë e rap-it shqiptar dhe për këtë gëzon fansa anë e mbanë trojeve shqiptare. 

Related posts

Adriana Lima zgjedh një pamje natyrale teksa rikthehet në tapetin e kuq në Mynih, pasi bëri bujë me paraqitjen në premierën e ‘Hunger Games’

D V

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

D V

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

D V