Agjencia Zhurnal.mk.

Paga vjetore 26.800 euro, 38 orë pune në javë – shefe është mbretëresha Elizabeth II

Mbretëresha Elizabeth II është në kërkim të punonjësve të kualifikuar.

Kjo është bërë e ditur në ueb-faqet zyrtare të familjes mbretërore “Royal Household”.

Kjo po ndodh pasi që një 19-vjeçar tentoi të futet në pallatin Winsdor, brenda të cilit në ato momente gjendej edhe mbretëresha Elizabeth, princi Charles dhe Kamila.

Kështu nuk është për t’u habitur që aktualisht kanë nevojë për një oficer të ngarkuar për sigurinë e mbretit të ardhshëm të Britanisë dhe familjes së tij.

Britanikët po ofrojnë pagë vjetore prej 22.390 funte (26.800 euro) për 38 orë punë në javë, e punohet gjatë shtatë ditëve të javës.

“Është një mundësi fantastike të jeni pjesë e historisë 300-vjeçare të pallatit Kensington”, thuhet në shpalljen për vend të lirë pune. 

Related posts

U shkarkua pasi nuk e ndau bakshishin me tjerët, kamerierja amerikane mori 4400 dollarë – menaxheri i tha se mund t’i mbajë 20%

D V

Ata investuan shumë para në furgon për të bërë një shtëpi ëndrrash: Shikoni si e shndërruan automjetin në objekt banimi

D V

Tetë Marsi – porositë dhe urimet më të bukura SMS

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More