Agjencia Zhurnal.mk.

Pacolli takohet me kryetarin e Grupit të Miqësisë Kosovë-Estoni, deputetin Kristo Enn Vaga

Kryetarja e Grupit të Miqësisë Kosovë-Estoni i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Fitore Pacolli e ka pritur në takim kryetarin e Grupit të Miqësisë me Kosovën në Parlamentin e Estonisë, deputetin Kristo Enn Vaga, raporton Ekonomia Online.

Takimi është mbajtur në Kuvendin e Kosovës dhe mediet janë lejuar që të marrin vetëm pamje në fillim të takimit.

Pas këtij takimi është bërë e ditur se në orën 10:45 do të ketë konferencë për medie.

Related posts

Vendimi për dinarin, Osmani dhe Hovenier diskutojnë për propozimet që ofrojnë zgjidhje për planin e tranzicionit

D V

Motra e Ganimete Musliut thotë se deputetja e kaloi me sukses operacionin

D V

Vdekja e katërvjeçares – Ministri Vitia në pritje të raporteve për të marrë masa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy