Agjencia Zhurnal.mk.

Pacolli publikon një fotografi me prindërit: Mos harroni nga vini, kush ishit dhe çfarë keni kaluar

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli kohëve të fundit ka filluar të shpërndajë fotografi nga rinia e tij.

 

Pacolli sot në rrjetin social Facebook ka postuar një fotografi me nënën dhe babanë e tij, duke lënë një porosi domethënëse.

“Kurrë mos harroni nga vini, kush ishit dhe çfarë keni kaluar në jetë”, shkroi Pacolli.

Pacolli kohë pas kohe poston fotografi me familjen e tij, për të cilën thotë se është shumë krenar. Ai asnjëherë nuk heziton të tregojë se çfarë ka kaluar për të arritur aty ku është sot.

Related posts

Lojërat Olimpike në Tokio, presidentja Osmani udhëton për në Japoni

D V

Kosnett falënderon Kosovën për ofrimin e mbrojtjes dhe strehimin e afganëve

Redaksia

Mbi 300 raste aktive me Kovid-19 në Kosovë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More