Agjencia Zhurnal.mk.

Pacolli mesazh Kurtit: Zgjidhni problemet, më pas gjeni fajtorin

Kreu i AAK-së, Behgjet Pacolli i ka dërguar një mesazh Kryeministrot Kurti pas deklaratave të tij për krizën energjetike.

 

Në një postim në Facebook, Pacolli tha se Kurti është mirë t’i zgjedhë së pari problemet e më pas të fajsoj të tjerët.

“Një nga rekomandimet e menaxhmentit të ekonomis moderne thotë;

Zgjidhni problemin fillimisht dhe më pas gjeni fajtorin”, ka shkruar Pacolli.

Related posts

ZRrE vendos të mos ketë sivjet shtrenjtim të rrymës

D V

Rama: Votoni për transformimin e bukur të Prishtinës

D V

Albin Kurti do të marrë pjesë në Forumin Strategjik të Bledit në Slloveni

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More