Agjencia Zhurnal.mk.

Pa ujë një rrugë në Çair

Shkup, 25 qershor – Pa ujë sot janë shfrytëzuesit e rrugës “Stojna Stevkova” në Çair, informojnë nga NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi”-Shkup.

Furnizimi me ujë është ndërprerë në ora 12:40 për shkak të defektit në rr.”Stojna Stevkova” 141 dhe do të zgjasë deri në mënjanimin e defektit.

Related posts

Kovaçevski konsideron se ligji i ri nuk do të ndihmojë për vazhdimin e afatit të pasaportave

D V

VLEN: Bujar Osmani është i vetmi që ia hapi qiellin Rusisë dhe e solli Sergej Llavrovin në Shkup

D V

Skandaloze/Çfarë e lidh Shaqir Fetahun me ish deputetin e Putinit që Radio Evropa e Lirë e përmend si udhëheqës të rrjetit prorus për ndikim në Ballkan (Foto)

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy