Agjencia Zhurnal.mk.

Pa ujë, një pjesë e fshatit Rashçe

Shkup, 12 shkurt – Për shkak të defektit rrugor, pa ujë sot nga ora 09:00  do të jenë konsumatorët e rrugës 3 në fshatin Rashçe, njofton NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi Shkup.

 Ndërprerja e furnizimit me ujë do të zgjasë deri në riparimin e defektit.

Related posts

Aleksandër Vuçiq, po shqetësohet se po humb BDI-ja e Ali Ahmeti

Xh M

Bytyqi: Pagat në sektorin publik janë rritur me 70 për qind në mesatare që nga viti 2016

Xh M

7 vendet e Bashkimit Evropian me letër Brukselit: Përshpejtoni integrimin e Ballkanit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy