Agjencia Zhurnal.mk.

Pa ujë disa pjesë të Kisella Vodës

Shkup, 17 tetor – Pa ujë sot prej orës 9 janë shfrytëzuesit në një pjesë të rrugës “Hristo Tatarçev” dhe krahu 2 në komunën e Kisella Vodës, ndërsa presion të ulur do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve në lagje, njoftoi NP Ujësjellësi dhe Kanalizimi.

 

Shkak për ndërprerjen e furnizimit me ujë, siç theksohet, është një defekt në rrugë f200 në rrugën “Hristo Tatarçev” pa numër te qarkorja dhe do të zgjasë deri në sanimin e tij. 

Related posts

Ligji i Shtetësisë, pas takimit eventual të Zaevit me Selën e Gashin

D V

Shpërthen zjarr në një pus nafte në Patos

Redaksia

Ministri Osmani paralajmëron veting për diplomatët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More