Agjencia Zhurnal.mk.

Pa ujë disa pjesë të Hipodromit, Maxharit dhe Trubarevës

Shkup, 12 shtator – Për shkak të defektit të F-100 mm në rrugën Zhan Zhores pn, nga ora 10:00 pa ujë ose me presion të reduktuar do të jenë konsumatorët e një një pjese të lagjeve Hipodrom dhe Maxhari, si dhe fshati Trubarevë.

 Furnizimi me ujë do të jetë i ndërprerë deri në riparimin e defektit, bëri të ditur NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” – Shkup.

Related posts

LSDM: Me ne rroga mesatare arriti në 40 mijë denarë, me VMRO ishte 22 mijë denarë

Xh M

Sanksionohen 167 shoferë në Shkup, 42 për tejkalim shpejtësie

Xh M

Moti sot

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy