Agjencia Zhurnal.mk.

Pa rrymë nesër një pjesë e Sarajit dhe Gjorçe Petrovit

Shkup, 10 gusht – Pa energji elektrike nesër nga ora 8 deri në orën 15 do të jenë fshatrat Svillare e epërme dhe Svillare e poshtme në Komunën e Sarajit, njoftoi Qendra rajonale për menaxhim me kriza.

Në periudhën nga ora 9 deri në orën 14:30 pa energji elektirke do të jenë shfrytëzuesit e rrethinës në rrugën “Ibe Palikuqa nr.9” në Komunën e Gjorçe Petrovit.

Related posts

Alarmante/ 46 raste të reja me HIV/AIDS në vend këtë vit, 10 më shumë se vitin e kaluar

Xh M

Vazhdojnë kërkimet për 14-vjeçaren e zhdukur nga Shkupi

Xh M

Mërgimtarët në Zvicër hapin dyert për liderët e Lidhjes Europiane për Ndryshim

Xh M