Agjencia Zhurnal.mk.

Pa makijazh dhe veshjes sportive, Rina Balaj sjell imazhe të reja nga Afrika

Rina Balaj ka lënë angazhimet anash këto ditë për të shijuar pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Afrikën.

Nga atje këngëtarja ka sjellur postime nga më të ndryshme, pa munguar ato provokuese në të cilat në fokus kanë linjat e saj joshëse.

Ndërkohë, në imazhet e reja që solli gjatë ditës së sotme autorja e “Bad Rosita”, e cila njihet si një person pa komplekse që nuk heziton të shfaqet pa grim dhe pa përdorimin e filtra, njëjtë ka vepruar edhe këtë herë.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Rina ndau disa foto ku shihet pa makijazh dhe në veshje sportive, teksa shijonte aventura afrikane.

“Afrika”, ka shkruar thjeshtë Rina në mbishkrimin e fotove.

Ndërkohë, të shpejt ishin fansat e saj për të reaguar me pëlqime dhe komentet që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, pas një pauze të gjatë me koncerte dhe mbrëmje muzikore, Rina u rikthye gjatë sezonit të verës me performanca.

Ndërsa, projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me Capital T dhe EAZ “Dirty Move”. 

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V