Agjencia Zhurnal.mk.

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Sarajit

Shkup, 14 shtator – Një pjesë e shfrytëzuesve të Komunës së Sarajit nesër nga ora 08:00 deri në ora 18:00 do të mbeten pa energji elektrike për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin shpërndarës.

 

Siç informon Qendra rajonale për menaxhim me kriza të Shkupit, pa rrymë do të jenë shfrytëzuesit në zonën e fshatit Matka e Poshtme, afër manastirit Shën Mëria dhe një pjesë e zonës Jasen, afër vendit të quajtur Ivanje.

Related posts

Kovaçevski – Xuo: Transparencë për avancimin e bashkëpunimit ekonomik

D V

Akuzat e Shilegovit e kanë detyruar Zaevin të japë dorëheqje, Shekerinska e gatshme për kryeministre!

I Z

Në Saraj hapet paralelja e disperzuar e QSHSHMB “Ilija Nikollovski – Lluj” për arsimin fillor për muzikë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More