Agjencia Zhurnal.mk.

Osmani publikoi foto me Biden, i kundërpërgjigjet Çitaku

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot publikoi fotografi me presidentin e SHBA-ve, Joe Binden nga takimi i tyre në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II.

 

Mirëpo, nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku i është kundërpërgjigjur me një fotografi, ku shihet se ajo është duke u përqafuar me Joe Biden.

Çitaku krahas fotos së publikuar në “Facebook” e ka vendosur flamurin e Kosovës, ShBA-së dhe një zemër.

Related posts

Kurti homazhe te varrezat e vëllezërve Bytyqi: Nuk do pushojmë derisa autorët të përballen me drejtësinë

D V

AAK zyrtarizon kandidatin për kryetar të Dragashit

D V

Themelohet Këshilli Organizativ për shënimin e 14 vjetorit të Pavarësisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More