Agjencia Zhurnal.mk.

Osmani merr titullin “Patroni i Kalasë”: Ky është një moment i shënuar për të gjithë qytetarët e Kosovës

Presidentja Vjosa Osmani sot është nderuar me titullin “Patroni i Kalasë” nga Bashkia e Beratit.

Osmani këtë çmim sot e pranoi në një ceremoni nga kryetari i Bashkisë së Beratit, Ervin Demo.

E para e shtetit i falënderoi të gjithë për këtë titull.

“Vërtet është nder i madh që ndodhem para jush për të pranuar titullin “Patroni i Kalasë” që i dedikohet Kalasë së Beratit”.

“Ky është një moment i shënuar jo vetëm për mua si presidente por për të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës”.

“Dëshiroj t’i shpreh falënderimet e mia të përzemërta për të gjithë ata që më kanë shpërblyer me këtë titull”, ka thënë Osmani.

Related posts

Sveçla për vrasjen e 21-vjeçares: Do të kujdesemi në zbardhjen e rrethanave dhe përgjegjësisë së secilit zyrtar

Xh M

Vritet një grua në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj

Xh M

Gërvalla i bën thirrje diasporës që të marrë pjesë në procesin e regjistrimit të popullsisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy