Agjencia Zhurnal.mk.

Oriola ka një pyetje interesante, mund ta ndihmoni dot?

Modelja shqiptare ka parashtruar një pyetje në Instagram.

 

Oriola Marashi lirshëm mund të themi se është modelja më e bukur dhe joshëse në botën e modelimit, gjë të cilën e dëshmojnë edhe imazhet e videot që sjellë në rrjetet sociale.

Veshur me një fustan të zi ku shfaqet atraktive ajo iu parashtron ndjekësve një pyetje për ta ndihmuar një shoqe të saj.

Libri më i bukur që keni lexuar?( pyes për nji shoqe time), shkruan e bukura Oriolë.

Rikujtojmë, se pas thashethemeve për ndarje nga futbollisti shqiptar Eros Grezda, ata kanë rikthyer sërish njëri-tjetrin në Instagram.

Related posts

Skandali i revistës ndërkombëtare të modës – i referohet me ‘Serbi’ lokacionit ku artistja nga Kosova, Dafina Gjikolli realizoi punimin e saj artistik

D V

Arilena Ara poston fotografi me Noizyn nga prapaskenat e klipit “Murderer”

D V

Robini konfirmon romancën me Marigona Krasniqin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More