Agjencia Zhurnal.mk.

‘Ooo Joe më preke..’/ Me lule në duar dhe kornizë, Biden surprizon Harris për ditëlindje

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden ka uruar për ditëlindjen zëvendëspresidenten Kamala Harris. Ai i ka bërë një urim të veçantë zëvendëspresidentës Kamala Harris duke i shkuar në zyrë me një tufë me lule.

 

Ajo u befasua nga veprimi i kreut të Shtëpisë së Bardhë.

‘Oo Joe më preke… ‘- shprehet Harris në momentin që shikon Biden me dhurata në duar.

Related posts

Hapet Ura e Peleshacit që lidh dy brigjet e Kroacisë

D V

ISIS kërcënon Italinë dhe ministrin e jashtëm Di Maio

D V

Gruaja 60-vjeçare vodhi diamante në vlerë 4.8 milionë euro – xhevahirët e vërtetë i zëvendësoi me gurë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More