Agjencia Zhurnal.mk.

Onix nuk ka të ndalur, transferon edhe dy futbollistë

Skuadra nga Banja e Pejës tashmë ka filluar të përgatitet maksimalisht për sezonin e ri i cili pritet të jetë mjaftë i nxehtë.

KF Onix ka arritur marrëveshje me dy futbollistë të cilët priten që ta djersitin fanellën sezonin e ri.

Bëhet fjalë për portierin Adi Hyla dhe futbollistin Arbnor Gashi.

Hyla së fundmi ka mbrojtur ngjyrat e Vëllaznimit të Gjakovës, gjithashtu ka qenë pjesë edhe e Prishtinës.

 

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë
Adi Hyla

Kurse, Gashi ka mbrojtur ngjyrat e Arbërisë në Superligë.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbë
Arbnor Gashi

KF Onix përmes organizimit të mirë dhe ekipit cilësor synon që të inkuadrohet ne Superligën e Kosovës.

Related posts

Pa ujë nesër do të jetë fshati Bojanë në Saraj

D V

LSDM: Mësimi të vazhdojë për shkak të fëmijëve, SASHK ta vazhdojë dialogun

Xh M

Moti sot me diell dhe me erë të lehtë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More