Agjencia Zhurnal.mk.

Onix nuk ka të ndalur, gati zyrtarizimin e futbollistit të njohur nga Superiorja shqiptare

Gjatë ditës së djeshje kjo skuadër ka prezantuar gjashtë futbollistë të rinj, shkruan Gazeta Olle.

Ndërsa, shumë shpejt pritet ta prezantojnë futbollistin e Teutës, Jurgen Dushkaj.

Dushkaj luan në pozitën e mesfushorit dhe pritet të jetë një ndihmesë e madhe për Onix në luftën për inkuadrimin në Superligë.

26-vjeçari ka një eksperiencë në kampionatin elitar shqiptar. Mesfushori i majtë ka luajtur me ekipe si Luftëtari, Bylisi në Shqipëri si dhe Dacia,Unrea e Voluntari në kategorinë superiore rumune.

/Gazeta Olle/

Related posts

Kapen dy hajdutë në Tetovë, paratë e vjedhura i kthehen pronarit

Xh M

Ministrja e Arsimit: 2% e nxënësve në arsimin fillor dhe 7% në shkollën e mesme ndjekin mësimet online

N E

Kosova U17 e nis me humbje në ‘Elite Round’

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More