Agjencia Zhurnal.mk.

O’Neal: Jam lodhur duke e parë Ben Simpsonsin të luajë për Nets

Shaquille O’Neal nuk është i kënaqur fare me formën që po e kalon skuadra e Brooklyn Nets.

Gjithsesi, brenda këtij rendimenti aspak të mirë, ai e gjen një shkaktar.

 

Në një intervistë të dhënë së fundi O’Neal tha se është i lodhur duke e parë të luajë Ben Simpsonsin.

“Jam i lodhur ta shohë Ben Simpsonsin të luajë. Ai startoi në tri ndeshje, në dy nga to u fauluar në dy nga to”, theksoi ai.

Nets aktualisht gjenden në vendin e parafundit në konferencën jugore të NBA, ku kanë vetëm një fitore dhe tri humbje.

Related posts

Pochettino: PSG duhet të kombinojë talentin e Mbappes me Messin dhe Neymarin

D V

Zyrtare: RedBird blen Milanin nga Elliott Managment

Z.H

Mekgregor nuk përfill as UFC-në, e as antidopingun amerikan

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More