Agjencia Zhurnal.mk.

Olta Gixhari shfaqet tejet joshëse në fotografitë e fundit në Instagram

Aktorja Olta Gixhari vazhdon ta ketë vëmendjen më të madhe për shkak të angazhimeve të njëpasnjëshme që ka.

Ajo nuk iu nda ekranit qysh nga formati televiziv Big Brother VIP Albania 2, duke vazhduar me filmin e shumëfolur “Në kuadër të dashurisë” e deri te spektakli “Dancing with the stars”.

Olta aty është anëtare e jurisë së bashku me balerinët Ilir Shaqiri dhe Lori Balla, si dhe modeles ikonike Valbona Selimllari.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Bukuroshja ka mahnitur me paraqitjet e saj qysh nga fillimi i këtij spektakli, duke u dukur gjithmonë e mrekullueshme.

Vëmendja ishte e tëra tek ajo me fotografitë e fundit që postoi, duke e treguar dukjen e fundit në Dancing With The Stars.

Ajo veshi një fustan transparent, me dekolte të hapur. Gjithashtu edhe ne pjesën tjetër, ajo tregoi këmbët e saj shumë seksi, në fustanin që la shumë pak për imagjinatë. 

Foto: Olta Gixhari/Instagram
Foto: Olta Gixhari/Instagram
Foto: Olta Gixhari/Instagram
Foto: Olta Gixhari/Instagram
Foto: Olta Gixhari/Instagram

Related posts

Dua Lipa ndahet nga regjisori Romain Gavras, zbulohen arsyet

Xh M

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

D V

“Do të më ha” – Kader shkakton të qeshura me veprimet në BBVK pasi frikësohet nga pulat

D V