Agjencia Zhurnal.mk.

Oferta e parë e Interit për Bremerin është refuzuar

Oferta e parë e Interit drejt Torinos për Gleison Bremer është refuzuar.

Interi e ka të qartë se objektivi numër një nëse largohet Skriniar është Bremer.

Sipas lajmeve që po qarkullojnë në Itali, Interi ka bërë ofertën e parë për lojtarin, por është refuzuar.

Oferta thuhej të ketë qenë për një huazim me opsion blerjeje të detyrueshme prej 28-30 milionë euro.

Por, ekipi i Torinos kërkon 40 milionë euro për brazilianin.

Sot pritet të zhvillohet një takim në mes agjentit të lojtarit dhe drejtuesve të klubit.

Related posts

Laporta iu drejtohet fansave të Barcelonës pas eliminimit nga Liga e Kampionëve: Duhet të përforcohemi në janar dhe do ta bëjmë

D V

Milan-Leao nuk ka marrëveshje

Lea Muslija

Fabio Ruiz shumë afër kalimit te PSG

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More