Agjencia Zhurnal.mk.

Nystret Muqiqit i vdes nëna

Këngëtari i njohur kosovar, Nysret Muqiqi ka njoftuar vdekjen e nënës së tij.

Me një postim në Facebook, këngëtari llapjan ka bërë të ditur se varrimi i nënës bëhet sot në orën 18:00 në varrezat e fshatit Llapashticë e Epërme.

“Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi.Ju njoftoj se sot me datë 14.08.2023 ndërroj jetë nëna ime. Varrimi i të ndjeres bëhet ne ora 18:00 në fshatin Llapashtic e Eperme Podujevë” shkruan Nysreti në njoftim.

Related posts

Si u lëndua Ganiu në Big Brother, a ndodhi incidenti pas problemit teknik?

D V

“Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar”, Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

D V

Ciara shfaqi me krenari barkun shtatzënë të zbukuruar me copa folie

D V