Agjencia Zhurnal.mk.

Nxënësit përleshen në një shkollë të mesme në Veles

Shkup, 26 tetor – Në SPB Veles dje rreth orës 13:00 të ditës së djeshme është raportuar se në oborrin e shkollës së mesme në Veles, pas një debati të shkurtër ka ndodhur përleshje fizike në mes të një grupi të miturish.

 

Siç informoi sot pasdite zëdhënësi i SPB-së Veles, Veroljub Dodevski, në këtë ngjarje kanë marrë pjesë tre të mitur nga vendbanimi Çashkë nga njëra anë dhe dy të mitur nga fshati Izvor dhe fshati Omorani nga ana tjetër.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të bëhet kallëzim përkatëse, tha Dodevski.

Related posts

Mickoski: Maqedonia është e para në Evropë për numrin e vdekjeve nga COVID-19

D V

Prezantohet rrejshëm si person zyrtar dhe ngacmon seksualisht një femër, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

D V

ASHMAA do të ndajë ndihmë financiare të njëfishtë për familjet e të vdekurve në zjarrin në Tetovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More