Agjencia Zhurnal.mk.

Nxënësit e Sh.F “Ismail Qemali” me marsh u dhanë nderime shoqeve të klasës që humbën jetën në Bullgari

Shkup, 24 nëntor – Nxënësit e Shkollës Fillore “Ismail Qemali” nga komuna e Çairit sot marshuan në Shkup në shenjë respekti për nxënësit e klasës së tyre të cilën pësuan në aksidentin e autobusit në Bullgari.

 

Deklaruan se me marshin duan të përkujtohen në shokët e tyre, pesë të kësaj shkolle, të cilët i humbën jetët në aksidentin e autobusit në autostradën “Struma” në Bullgari.

Ata nga shkolla u nisën drejt sheshit “Skenderbeu”.

Posted by MИА.mk on Wednesday, November 24, 2021

Related posts

Istrefi: Prioritet i parë do te jetë zgjidhja e kaosit urbanistik në Strugë

Redaksia

Ganiu: Rreth 9500 familje pajisen me fletë-pronësi

D V

Shahpaska: Shërbimin e ndihmës dhe kujdesit në shtëpi e afrojmë tek personat e moshuar

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More