Agjencia Zhurnal.mk.

Nusja çmend rrjetin derisa bën ‘twerk’ e veshur me tanga në dasmën e saj

Një nuse ka çmendur rrjetin me veshjen dhe vallëzimin provokativ që bëri në dasmën e saj.

 

Në një video virale të publikuar në Instagram dhe të shikuar 3 milionë herë në Twitter, nusja mund të shihet derisa vallëzon për burrin e saj i cili është i ulur në një karrige.

Mirëpo ajo që bie më së shumti në sy është veshja që ajo kishte në këtë performancë, pasi kishte vetëm një pëlhurë dhe tanga.

Derisa vallëzon për një moment me vajzat e tjera, nusja ‘vodhi skenën’ duke bërë ‘twerk’ derisa burri qëndronte pas si spektator.

Related posts

“Nëntë Dan”, Donald Trumpit i jepet brezi i zi në tekuando, ish-presidenti amerikan nderohet me titullin më të lartë pa bërë asnjë luftë

D V

Në një vend evropian është e ndaluar të drejtosh veturën me xhaketë të dimrit – mund të tingëllojë çmenduri, por bazohet në fakte reale

D V

Njihuni me 100-vjeçaren që punon si roje e parkut nacional në SHBA

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More