Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk u shfaq në asnjë koncert, Enca u tregon fansave arsyen e anulimit të mbrëmjeve muzikore

Artistja shqiptare, Enca Haxhia, këtë verë nuk ka qenë e pranishme në thuajse asnjë koncert muzikor.

Kjo pasi 25 vjeçarja vendosi që t’i anulojë të gjitha mbrëmjet e po ashtu të bëjë një tërheqje për t’i kushtuar më shumë vëmendje vetes.

Kështu bëri të ditur në një nga postimet e fundit, gjersa u pyet nga një fanse për arsyen e anulimit të këtyre koncerteve.

Enca (Foto: Instagram)

“Përse i anulove koncertet këtë verë, do vija të të shihja. Na ke munguar pafund?”, ishte pyetja e parashtruar në InstaStory.

“Dhe mua më keni munguar. Këtë verë/këto kohë kisha shumë nevojë të fokusohesha tek vetja ime dhe të ndihesha e lumtur. Tani jam shumë e lumtur”.

“Dhe gjëra më të mëdha po vijnë. Periudhë e re”, është përgjigjur këngëtarja.

Sidoqoftë, Enca pritet të rikthehet së shpejti me disa projekte dhe u ka premtuar fansave se do të takohen në verën e vitit të ardhshëm.

Related posts

MKRS me video-mesazh të veçantë për Pavarësinë e Kosovës – vijnë urime nga Dua, Rita e yjet kult të kinematografisë dhe sportit

D V

Pas rastit të 11 vjeçares, reagon edhe nëna e Rita Orës

Lea Muslija

I pëlqyen “rregullat” e DiCaprios për vajzat e reja, Afrona Dika ‘ironizon’ Bleron

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More