Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk u kujdes për djalin e saj të mitur, arrestohet gruaja kosovare

Policia ka informuar se dje në në Prishtinë është arrestuar e një grua kosovare, sepse nuk ishte përkujdesur për djalin e saj të mitur.

 

Siç ka bërë të ditur policia, e dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa djali i të dyshuarës është dërguar në strehimore.

Related posts

Gruaja që u përdhunua nga Vukotiq: Kam qenë shtatzënë, pas përdhunimit më vdiqën dy binjakët

D V

Aktivitetet dhe afatet për balotazh, fushata 5-ditëshe fillon më 8 nëntor

D V

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit: S’ka nevojë për orë policore

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More