Agjencia Zhurnal.mk.

“Nuk të lë burri me siguri”, Fifi i kthehet ashpër ndjekëses pas komentit ofendues

Fifi ka publikuar disa imazhe në Instagram.

 

Fifi njihet si njëra nga këngëtaret e dashura të publikut shqiptar e cila qëndron mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku u shfaq nga plazhi i Shëngjinit në një dhomë hoteli.

Fotografitë morën mjaft shumë pëlqim dhe komente teksa njëri nga komentet i cili mërziti Fifin ishte kur një ndjekëse i tha këngëtares se ajo kishte nisur të ndërrojë plazhet me rend dhe se nuk dihet me kë.

Këngëtarja ia ktheu komentin menjëherë duke i thënë se i vjen keq për komentuesen që ajo nuk mund të kënaqet sepse sigurisht burri i saj ia ndalon këtë gjë dhe kjo është arsyeja që ndjekësja flet negativisht.

“Do ushqehesh edhe ti, gjynah. Hall i madh ti marresh plazhet me rradhe”, shkroi ndjekësja.

“Bravo, po me vjen keq qe ti nuk ushqehesh dot me se nuk te le burri me siguri”, ia ktheu Fifi./Lajmi.net/

Related posts

Bebe Rexha u takua me Kim Kardashianin në dasmën e Paris Hiltonit

D V

Me një pozë provokuese me të pasmet në fokus, Bebe Rexha njofton për mundësinë që do t’ia ofrojë një talenti të ri në muzikë

D V

Tjetër pozë atraktive e Morenës, në të cilën mbulon gjoksin me duar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More