Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk ndalet spektakli në Ligën e Dytë, realizohen 12 gola në dy ndeshje – Prizreni njoftohet me humbjen

Në këto dy takimet janë shënuar plot 12 gola, duke sjellur emocione elektrizuese, shkruan Gazeta Olle.

Në sfidën ndërmjet Gjakovës dhe Rilindjes, e zhvilluar nga ora 13:00 ka përfunduar me rezultat të barabartë 3-3.

Në ndeshjet tjetër, Prizreni është njoftuar me disfatën e parë kampionale, pas 11 ndeshjeve radhazi pa humbje.

Prizrenasit janë mposhtur me rezultat 4:2 nga Dardanët. /Gazeta Olle/

Related posts

Moti sot me diell dhe temperatura deri 38 gradë

Z.H

Dukagjini aranzhon miqësore me skuadrën e Ligës së Parë

Redaksia

Mijallkov i’a arriti qëllimit, sonte del nga burgu i Shutkës

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More