Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk ndalet Rey Manaj, sërish shënon te Barcelona

Barcelona është duke fituar 2-0 ndaj Gironas në kuadër të miqësoreve që po i zhvillojnë klubet para edicionit 2021/2022.

 

Goli i parë për katalunasit u shënua nga Gerard Pique në minutën e 21-të, përmes penalltisë.

Tre minuta më vonë, Rey Manaj arriti të futej në listën e realizatorëve me një gol të bukur.

Kujtojmë se ky është goli i katërt për reprezentuesin e Shqipërisë deri më tani në këtë fazë përgatitore, pasi pak ditë më parë realizoi het-trik ndaj Gimnastica.

Related posts

E konfirmon Mourinho: Pellegrini do të mbetet për shumë vite kapiten i Romës, pas tij vijnë Mancini dhe Cristante

D V

Sulmuesi shqiptar Giacomo Vrioni vazhdon shkëlqimin në Austri, shënon dy herë në fitoren e Tirol

D V

Pesë transferime që dështuan në ditën e fundit të afatit kalimtar në Serie A

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More