Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk mund të ketë një tjetër të tillë: Ky është Audi A7 më i shtrenjtë që mund të blini

Pritet që versioni RS të ketë statusin e Audi A7 më të shtrenjtë.

 

Vetura në vetvete është e shtrenjtë.

RS7 me një motor 4.0 V8 me 600 kuaj fuqi dhe 800 Nm fillon me 170 mijë euro, por ky nuk është fundi i tij, sepse ky model mund të shkojë edhe më shumë në çmim.

Is the C8 Audi RS7, the most beautiful car Audi has ever designed?See this daytona matte grey in a very detailed…

Posted by Auditography – Unique Audi photography on Saturday, August 21, 2021

Me anë të disa ndërhyrjeve shtesë brenda kësaj veture, çmimi i saj mund të shkojë deri në 200 mijë euro.

Nëse po pyesni se si duket RS7 me të gjitha opsionet, shikoni videon më poshtë.

Related posts

Detaje të reja të veturë Volkswagen ID.Life

D V

Policia Bashkiake gjobit makinat luksoze në Tiranë, Veliaj thotë se s’do të ketë tolerancë

D V

Cadillac nuk kishte asnjë problem të gjente blerës për Lyriq – u deshën vetëm 10 minuta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More