Agjencia Zhurnal.mk.

“Nuk mund të jetoj pa ty”, Rita Ora uron motrën për ditëlindje me fotografi të veçanta nga fëmijëria

Sot (e mërkurë) po feston ditëlindjen Elena Ora, motra e këngëtares së famshme botërore, Rita Orës.

 

Në ditën speciale, krahas befasive e dedikimeve që mori një i tillë nuk mungoi as nga e motra.

Ylli me famë ndërkombëtare ka publikuar disa fotografi të tyre të përbashkëta, me të cilat ka shprehur fjalët më të bukura.

Rita Ora (Foto: Instagram)

Në koleksionin e imazheve, u përfshinë edhe disa kur bukuroshet kishin qenë të vogla.

“Shumë shumë shumë urime ditëlindjen për motrën time, menaxheren dhe partneren time të krimit, Elena Ora”.

“Nuk mund të jetoj pa ty, këtu për një kapitull tjetër”, kanë qenë fjalët e Ritës drejtuar Elenës.

Rita Ora (Foto: Instagram)

Përveçse mike të mirë, Elena është edhe menaxherja e Ritës nga e cila arriti suksese të mëdha.

Duhet theksuar se këngëtarja u shpërngul nga Kosova për në Londër së bashku me familjen kur ishte vetëm një vjeçe.

Related posts

Me dukje e kostum të veçantë, Melinda Ademi: E bukur për t’u parë, e vështirë për ta zënë

D V

“A po përpiqesh të joshësh dikë?”/ Semi habit me përgjigjen

D V

Vesa Luma tregon se si ajo dhe Big Basta u larguan në Zelandën e Re dhe pse zgjodhën vendin e largët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More