Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk ka izolim për të, Egla Ceno fotografohet rrugëve të Tiranës

Ditën e djeshme (e hënë) mori gjithë vëmendjen një video që u publikua nga faqja zyrtare e Big Brother në rrjete sociale.

Në po të njëjtën video la të dyshohej që Egla Ceno nuk ishte larguar nga shtëpia, por veçse u izolua në një ambient tjetër, larg banorëve.

Iconstyle ndërkohë ka publikuar disa pamje të aktores së njohur, ku shihet rrugëve të Tiranës.

Foto: Iconstyle

Siç thuhet, ish-banorja u pa në zonën e “Komunës së Parisit” me kapele dhe rroba të zakonshme, në shoqërinë e disa personave që me siguri mund të jenë të afërmit e saj.

Videoja nga ana tjetër u bë virale dhe u komentua si një gënjeshtër për 1 Prill.

Megjithëse sonte zhvillohet spektakli, pritet të shihet se çfarë u rezervua në lidhje me këtë.

Rikthimin e Eglës përndryshe mezi po e presin duke e cilësuar kështu si një lojtare shumë të fortë. 

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky