Agjencia Zhurnal.mk.

“Nuk jam më i lirë”, Iliri Shaqiri tregon arsyen përse nuk është pjesë e “Dancing With the Stars”

Mos-pjesëmarrja e Ilir Shaqirit në spektaklin “Dancing With the Stars”, ka bërë që të komentohet nga fansat e mediat.

Lidhur me këto komente ka reaguar së fundmi balerini me anë të një postimi në Instagram.

Ai tregoi se me produksionin e “Dancing With the Stars”, ka folur vetëm dy herë, një herë në maj, kur i është bërë me dije se “është i lirë” nga projekti dhe njëherë në gusht, kur i kontaktuar nga ta, pikërisht për të qenë pjesë e jurisë ai iu ka thënë “nuk jam më i lirë”.

Balerini shtoi se zgjodhi “Tv Klan” për shkak të konsideratës dhe vlerësimit.

Related posts

Adriana Lima zgjedh një pamje natyrale teksa rikthehet në tapetin e kuq në Mynih, pasi bëri bujë me paraqitjen në premierën e ‘Hunger Games’

D V

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

D V

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

D V