Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk është më bionde; Aktroja Margot Robbie shfaqet me një look të ri

Të Dielën, Margot Robbie mbërriti në xhirimet  e filmit të saj të ri  me flokët totalisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim!

 

Flokët e saj të drejtë ishin shndërruar në kaçurrela, të gjata shumë dhe ngjyrë portokalli ose xhinxher.

Robbie, e cila përflitet se po luan në këtë film të ri rolin e, Clara Bow, e shoqëroi këtë pamje të re me një  veshje sateni dhe çizme  lëkure.

Ngjyra e përzgjedhur nga Margot ose nga regjisori i filmit është dhe shumë në modë për vitin 2021. Shumë personazhe të njohur kanë zgjedhur pikërisht këtë për ndryshimet e tyre drastike!

Related posts

Dalin detaje të reja nga rasti i përdhunimit dhe trafikimit të Tuti Sejdiut

D V

Gigi Hadid vishet në mënyrë të veçantë teksa pozon për kopertinën e Harper’s Bazaar

D V

Nga babai që nuk ishte prezent deri tek 5 fustanet e nusërisë; Kjo ishte dasma e mbesës së princeshë Dianës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More