Agjencia Zhurnal.mk.

Nuk e dinin që po xhiroheshin/ Bruno: Do ta therë Alvisën. Ja si reagon Antonia

Në takimin me Brunon, në një moment teksa po shihte një video në Instagram doli zëri i Alvisës dhe Antonia u nevrikos.

 

Teksa nuk e dinin se kamerat ishin ndezur, të dy po flisnin për Alvisën dhe Antionia u shpreh se zëri i saj i vret trurin.

Bruno: E ka inatin me Alvisën, do ta therë.

Antonia: Nuk kam inat fare me emrin që sapo përmende.

Bruno: Po c’ke?

Antonia: Thjesht zëri më vret në trurin tim.

Bruno: Po në studio?

Antonia: Jemi këtu. Atje është gjë tjetër.

Bruno: Sa erdhe në Prime u kape me Alvisën?

Antonia: Të preku ty?

Bruno: Jo, as veprimet e saj me mimika nuk më pëlqyen. Por më e vetëpërmbajtur.

Related posts

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

D V

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

D V

E trishtë/ Ndahet nga jeta artistja e njohur Hueyda El Saied

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More