Agjencia Zhurnal.mk.

Nuhiu: Skuadra e Dritës do jetë favorite për ta fituar titullin kampion

Skuadra e Nuhiut fituan në udhëtim ndaj Malishevës, me rezultat minimal 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Golin e vetëm në këtë përballje e realizoi qendërsulmues Ardit Tahiri, i cili po kalon në formë fantasike me ekipin e tij të ri.

Pas ndeshjes është deklaruar kryetrajneri i Dritës, Ardian Nuhiu.

“Është fillimi i kampionatit, po krijojmë mjaft por po mungon finalizimi. Me kalimin e kohës do të vijë edhe finalizimi që të zhbllokohet ndeshja më herët dhe të fitohet.

“Kemi qenë kërkues gjatë tërë kohës, por kemi pasur përballë një kundërshtar të fortë me një besim të madh.”

“Po, skuadra e Dritës do jetë favorite për ta fituar titullin kampion”, ka deklaruar Nuhiu për ‘Art Sport’.

/Gazeta Olle/

Related posts

Zhegrova me mesazh të fuqishëm për ata që refuzojnë Kosovën: Mu deshën vetëm 10 sekonda për t’i thënë po vendit tim

Redaksia

Banorët e Gazi Babës nesër pa rrymë

D V

A tentoi ta bindë Zaevi Kurtin që të bëhet pjesë e Ballkanit të Hapur?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More