Agjencia Zhurnal.mk.

Nuhiu: Jemi në moment të mirë, besoj se do ta vazhdojmë ecurinë pozitive

 Para mediave  u paraqitën kryetrajneri, Ardian Nuhiu dhe futbollisti, Albin Krasniqi, shkruan Gazeta Olle.

Kryetrajneri Nuhiu theksoi se skuadra është gati, pati kohën e mjaftueshme për ta përgatitur këtë takim dhe rikuperuar formën e futbollistëve.

“Bëhet fjalë për një skuadër që realisht vendoset shumë mirë në fushë dhe kanë një ide se sit ë dalin në kundërsulm. Prandaj jemi munduar të përgatisim ndeshjen në mënyrën më të mirë dhe skuadra është gati. Jemi në moment të mirë, vijmë pas dy fitoreve rradhazi dhe besoj ta vazhdojmë ecurinë pozitive dhe të marrim maksimumin nga ndeshja e nesërme”, ka thënë Nuhiu.

Ndeshja FC Drita – KF Ulpiana zhvillohet të shtunën, ora 13:00 në stadiumin “Selami Osmani-BEZI” në Gjilan.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Mot me diell me vranësira lokale dhe erë të përforcuar veriore

Z.H

Artan Grubit i lëshojnë këngën e Medës: Më mirë për mu mos t’kish ardh e hana! (Video)

Redaksia

Ndërron jetë akademiku Luan Starova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More