Agjencia Zhurnal.mk.

Nuhiu: Ia uroj fitoren Ballkanit por asnjëherë nuk ishte më e mirë se ne

Ballkani ka shënuar fitore në derbin e javës ndaj Dritës, shkruan Gazeta Olle.

Suharekasit triumfuan me rezultat të pastër, 2-0.

Pas ndeshjes u pronocua edhe kryetrajneri i Dritës, Ardian Nuhiu.

“Ia uroj fitoren Ballkanit por asnjëherë nuk ishte më e mirë se na. I përgëzoj djemtë për fitoren, në dy momente nuk ishim të përqëndruar dhe u gjendem në disavantazh”.

“Çdo futbollist është i rëndësishëm, mendoj se Përparim Islami kreu një punë të mirë sot. U munduam që të përdorim të gjitha forcat në kundërsulm. Kundërshtari ishte në formë të mirë dhe nuk na lejoi të luajmë lojën tonë”.

“Do t’i shfrytëzojmë këto ditë të pushimit për t’u pëgatitur sa më mirë në vazhdimësinë e kampionatit”, tha Nuhiu për Art Sport.

/Gazeta Olle/

Related posts

Liria vjen me një komunikatë skandaloze sa i përket anës drejtshkrimore dhe njofton se Begolli do të vazhdoj në klub

Redaksia

Të hënën në Kuvend koordinim dhe prezantim të Presidencës suedeze me BE-në

Z.H

Mbrëmë u ndez alarm për zjarr në klinikën infektive, një i punësuar kishte ndezur cigare

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More