Agjencia Zhurnal.mk.

Nuhiu: Do të përgatitemi për ndeshjen e kthimit, ende nuk ka përfunduar asgjë

Bardhekaltrit për mrekulli përmbysën rezultatin, duke fituar në fund me rezultat 2-1 në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta Olle.

I kënaqur me fitoren u shpreh edhe kryetrajneri i gjilanasve, Ardian Nuhiu, i cili megjithatë theksoi se ende nuk ka përfunduar asgjë.

“E filluam ndeshjen shumë lehtë dhe pësuam. Por futbollistët treguan karakter, ata kanë bërë shumë për të marrë fitoren dhe me meritë e arritëm. Kundërshtari shumë vështirë thyhet, ka pranuar shumë pak gola. Në krijuam shumë raste dhe dominuam. Do të përgatitemi për ndeshjen e kthimit, ende nuk ka përfunduar asgjë do të jetë shumë vështirë” deklaroi Nuhiu.

Drita pas kësaj fitore e pret me qetësi ndeshjen e kthimit, e cila zhvillohet me 15 korrik.

/Gazeta Olle/

Related posts

FC Ferizaj shtron iftar për futbollistët dhe drejtuesit e klubit

Redaksia

Vetëm 5% e personave që paraburgosen shfrytëzojnë të drejtën për avokatë

Xh M

Bytyqi: Nuk mund ta pranoj që një produkt të blihet për 9 denarë dhe të shitet për 69 denarë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More