Agjencia Zhurnal.mk.

Nuhiu: Do të kemi rritje të mazhorancës

Shkup, 18 nëntor – Agim Nuhi, nga Bashkimi Demokratik për Integrim, ka thënë në “Rruga Drejt” se qeveria është legjitime dhe i ka numrat, shkruan Alsat.- Advertisements –

 

Nuhiu, po ashtu ka paralajmëruar se në ditët në vijim, do të ketë edhe rritje të mazhorancës.

“Qeveria është legjitime, numrat i ka dhe në ditët në vijim do të kemi edhe rritje të mazhorancës për të udhëhequr me institucionet e shtetit”, ka thënë ai.

Related posts

Të pavaksinuar 73 për qind e rasteve të reja dhe 75 për qind e të shtrirëve në spital me Kovid-19 janë të pavaksinuar

Redaksia

Pendarovski: Jemi të gatshëm për ta dhënë kontributin tonë në transformimin e Evropës në kontinentin neutral ndaj karbonit

D V

Alternativa: Nuk mund të rrezikojmë fitoren shqiptare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More