Agjencia Zhurnal.mk.

NP Rrugë dhe rrugica: Policia të mos lejojë nesër të bëhet rrëmujë nëpër qytet

Shkup, 24 dhjetor – NP Rrugë dhe rrugica i bëri thirrje policisë të mos lejojë nesër të bëhet rrëmujë nëpër Shkup në periudhën kur semaforët në rajonin qendror të qytetit nuk do të punojnë, gjegjësisht nga ora 8 deri në ora 15:30 minuta.

 

“Siç informuan nga EVN-ja, nesër do të ketë shkyçje të jashtëzakonshme të semaforëve në qendër të Shkupit, më saktë tek ‘Vero xhambo’, “Kej 13 Nëntori”, Fakulteti juridik dhe rruga “Mirçe Acev”, pjesa tek parkingu “Holidej In” dhe rrethina. Arsyeja është që kjo pjesë e qytetit në atë periudhë do të mbetet pa energji elektrike”, theksohet në kumtesën e ndërmarrjes publike. 

Related posts

Rritet numri i të prekurve nga kanceri i gjirit në Maqedoni

D V

Osmani mirëpriti në takim ambasadorin holandez, Dirk Jan Kop

Z H

VMRO me “obstruksione” në prag të fillimit të regjistrimit, pushteti është gati për procesin

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More