Agjencia Zhurnal.mk.

Normalizohet trafiku i rrugës Veles-Gradsko

Shkup, 30 shtator – Në orën 10:30 është normalizuar trafiku në rrugën rajonale R1102, Veles -Gradsko, informojnë nga Auto Moto Lidhja e Maqedonisë (AMSM).

 

Kjo rrugë rajonale nga ora 09:13 është ndërprerë në të dy drejtimet për shkak të një aksidenti komunikacioni.

Related posts

L.Besa, ASH dhe Alternativa urojnë ditën e alfabetit

Z.H

Trençevska: Kompensime sociale këtë vit do të marrin 300.000 qytetarë

D V

Rreth 20 mijë vaksina “AstraZeneca” dhe “Sputnik” pritet të arrijnë javën e ardhshme

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More