Agjencia Zhurnal.mk.

Normalizohet komunikacioni në aksin Kumanovë – Sveti Nikollë

Shkup, 15 dhjetor – Në orën 15:50 është normalizuar komunikacioni në aksin rajonal Kumanovë – Sveti Nikollë tek fshati Gabresh, kumtuan nga LAMM.

 

Rruga rajonale ishte e mbyllur në të dyja drejtimet për shkak të një aksidenti rrugor.

Related posts

Pendarovski i uron futbollistët për fitoren ndaj Islandës dhe pjesëmarrjen në play-off në Kupën e Botës

D V

Kandidati i Butelit nga VMRO , Darko Kostovski me këngë kundër shqiptarëve! (VIDEO)

Redaksia

Pa rrymë nesër një pjesë e Aerodromit, Karposhit dhe Kisella Vodës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More