Agjencia Zhurnal.mk.

Nora nuk u përgjigj, por Roberti e paska të qartë vendimin e rikthimit me ish-in!

Këngëtarja Nora Istrefi pak javë më parë ishte e ftuar në “Më lër të flas”ku zbuloi shumë detaje nga jeta e saj private.

 

Nora nuk i shpëtoi pyetjeve rreth ish-bashkëshortit të saj, Robert Berishës.

E pyetur se çfarë do të bënte nëse Roberti do t’i kërkonte një rikthim, Istrefi e la të hapur si mundësi duke u shprehur: “Nuk po dua të përgjigjem.”

Nga ana tjetër, Roberti është përgjigjur.

Në një fjalim në emisionin e tij “Robi Plaket Kur Don Vet”, Berisha i bëri thirrje shikuesve të mos rikthehen me ish-at.

“Veç mos u ktheni me ish-at. Është si me e shit makinën dhe me pyet a e ke akoma makinën, kthema”, tha ai.

Related posts

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro bën postimin prekës pasi futbollisti njoftoi se foshnja e tij e porsalindur ka vdekur: Engjëlli ynë i vogël tani është në prehrin e babait

D V

“Kënga Magjike” publikon emrat e artistëve finalistë

Xh M

Lideri i grupit Kalush Orchestra pas fitores në Eurovision kthehet në luftë – shihet teksa i dhuron puthjen e lamtumirës të dashurës së tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More