Agjencia Zhurnal.mk.

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

Këngëtarja Nora Istrefi po punon për një projekt të ri muzikor.

Këtë herë autorja e “Amanet” ka bashkuar forcat me këngëtaren Eli Malaj.

Kështu ka bërë të ditur vet Nora në një postim në llogarinë e saj të Instagramit, ku dyshja shihen teksa bëjnë xhirimet për videoklipit.

Foto: Nora Istrefi/Instagram
Në videon e postuar nga Nora, dyshja shihen teksa bisedojnë me njëra-tjetrën të veshur me fustane elegante dhe me shumë stil.

Ndërkohë, kujtojmë që ky projekt i Norës vjen pas një tjetër bashkëpunimi të saj me këngëtarin Kushtrim Kelani “E hupa zemrën tanë”.

Ndërsa, Eli së fundmi u bë virale në rrjete sociale me performancën ‘live’ të këngës “Jeta prap vazhdoi”. 

Related posts

Si do e justifikon Alba këtë foto para Vedatit?!

Xh M

‘Marvel’ publikohet nga Dako

Xh M

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy