Agjencia Zhurnal.mk.

Nora Istrefi me fustan të zi, duket e zjarrtë në xhirimet e klipit të ri

Këngëtarja Istrefi po vjen me diçka të re.

 

Kësaj here Nora ka bërë gati ‘bombën’ e verës bashkë me dy kolegët e saj Gjikon dhe Melindën.

Treshja ka disa ditë që në profilet e tyre në Instagram me anë të fotove të ndryshme kanë ndarë sekuenca nga projekti i tyre i ri i cili do të realizohet me videoklip, ku pritet të finalizohet shumë shpejt.

Related posts

Butrint Imeri bëhet nostalgjik, publikon fotografi nga fëmijëria

D V

Rita Orës i janë afruar një milion dollarë për t’u rikthyer sërish vitin tjetër në “The Voice Australia”

D V

Dua Lipa komentohet sërish nga gjiganti i rrjeteve sociale “Facebook”: Dua Lipa mbretëresha e Shqipërisë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More