Agjencia Zhurnal.mk.

Nora Istrefi mahnit me linjat trupore gjatë pushimeve të verës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka pak ditë që publikoi bashkëpunimin e saj më të ri me reperin Gjiko dhe reperen Melinda Ademi.

 

Kënga me titull “Ay Caramba” është pritur mirë nga publiku, ndërsa edhe klipi i këngës është komentuar shumë në media dhe rrjetet sociale.

E pas punës të bërë për këtë projekt, Nora duket se më në fund ka gjetur pak kohës për pushime.

Ajo ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive në bikini, teksa endet brigjeve të detit.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Duke vënë në pah linjat atraktive trupore, Istrefi ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Related posts

Justin Bieber bëhet artisti më i dëgjuar në platformën Spotify

D V

Ryva Kajtazi mahnit me dukjen glamuroze me fustan të zi

D V

Hailey Bieber zgjedh të vishet me kreacionin e dizajneres shqiptare, Nensi Dojaka

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More