Agjencia Zhurnal.mk.

Noizy të premten lanson klipin e këngës “Tunde”

Noizy e ka paralajmëruar publikimin e këngës “Tunde” të shoqëruar me video muzikore.

 

Kënga e re e reperit nga Shqipëria tashmë ndodhet në platformat, si Spotify e Apple Music, ndërsa tani do të vijë edhe në YouTube.

Në një njoftim përmes rrjeteve sociale, Noizy ka njoftuar se videoklipi do të lansohet nesër (e premte).

“Nesër ora 18:00 në YouTube “Tunde”. ‘Summer Vibe’ vazhdon. Dua të shoh sa më shumë video nga ju duke kërcyer me “Tunde” për gjithë ju që dini ta tundni”.

“Për momentin shijojeni këngën në Spotify dhe Apple Music, sa më shumë dëgjime në këto dy platforma”, ka shkruar reperi në përshkrim.

Related posts

As Rama dhe as Veliaj, Dua Lipa pati vizitën më të këndshme nga…

D V

‘Xhbanja’ e “O Sa Mirë” flet për periudhën e vështirë të depresionit: Kam tentuar të pres venat, kam pirë kokrrat para bashkëshortit

D V

“Ose me mua ose me atë”, Arjola Demiri tregon sfidat për të fituar kujdestarinë e fëmijëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More